ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ 600Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005-2006
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005   Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ 2:08 1
2 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005    Α.Ο Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:09 2
3 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΝΙΚΗ 2006  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:14 3
4 ΣΚΑΡΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ 2:19 4
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:29 5
6 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:30 6
7 ΖΑΡΚΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:30.5 7
8 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:32.2 8
9 ΜΠΑΖΙΓΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:34 9
10 ΚΟΚΟΒΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:36 10
11 ΦΙΛΙΠ ΦΕΝΙΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:37 11
12 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 Α.Ο Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:38 12
13 ΧΑΛΙΑΣΑ ΔΑΝΑΗ 2006 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:29 13
14 ΡΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:39.5 14
15 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:39.8 15
16 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:40 16
17 ΓΑΒΡΙΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:40.5 17
18 ΤΣΙΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:42.6 18
19 ΤΣΙΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:43.8 19
20 ΠΟΥΛΗ ΣΤΑΛΛΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:51 20
21 ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΣΙΜΗΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:53 21
22 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:55 22
23 ΓΚΙΤΖΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:57 23
24 ΤΣΑΚΑΡΔΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3:01 24
25 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3:40 25

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ 600Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003-2004
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ   ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ   ΓΕΝ.
2 1 ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:03 1
2 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΛΙΝΑ 2003 Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:04 2
3 ΒΕΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:13 3
4 ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:17 4
5 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:18 5
6 ΑΡΓΥΡΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:19 6
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:21 7
8 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:23 8
9 ΚΟΥΤΟΥΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:23.8 9
10 ΑΝΝΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:26 10
11 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:30 11
12 ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:34 12
13 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ 2004 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:34.5 13
14 ΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:35 14
15 ΣΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:36 15
16 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΗ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:44 16
17 ΠΙΣΠΙΤΣΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:45 17
19 ΒΙΔΑΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:55 19

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ 600Μ ΑΓΟΡΙΑ 2005-2006
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
3 1 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:05 1
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:10 2
3 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:12 3
4 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:22 4
5 ΚΑΤΙΡΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΣ 2006 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:23 5
6 ΑΥΓΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:23.8 6
7 ΔΕΓΑΙΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:25 7
8 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ   Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:27 8
9 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 2006 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:30 9
10 ΘΩΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:31 10
11 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:36 11
12 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ  ΕΘΥΜ.   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:37 12
13 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:39 13
14 ΒΟΣΚΑΜΗΣ ΠΑΝ.   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:40 14
15 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2006 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2:43 15
16 ΤΣΙΑΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:44 16

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ 600Μ ΑΓΟΡΙΑ 2003-2004
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
4 1 ΔΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΚΗΡΟΥ 1:52 1
2 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΚΗΡΟΥ 2:02 2
3 ΑΓΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:09 3
4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:12 4
5 ΣΚΕΥΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:15 5
6 ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:16 6
7 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:22 7
8 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 2:22.8 8
9 ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΦΩΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΚΗΡΟΥ 2:29.2 9
10 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:32 10
11 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:34

11

 

 

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΑΓΟΡΙΑ  ΝΗΠΙΑ 50Μ 
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΧΥΤΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.2
2 ΓΙΑΕΡΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.35
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.72
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.85
5 ΜΠΕΡΔΕΔΗΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.1
6        
2 1 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.96
2 ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΗΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.15
3 ΜΥΤΙΛΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.15
4 ΠΕΛΑΔΑΡΙΝΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.4
5 ΔΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ     11.52
6        
3 1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.48
2 ΤΡΑΓΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.35
3 ΓΚΙΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.15
4 ΚΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.2
5 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.2
6        
4 1 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.75
2 ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.77
3 ΜΙΚΡΟΜΑΣΤΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.99
4 ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.18
5 ΡΟΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.45
6        
5 1 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.97
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.4
3 ΚΑΡΜΑΣ ΝΙΚΟΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.2
4 ΤΣΙΤΙΝΗΣ ΡΑΦΗΛ     12.04
5 ΜΠΑΡΙΑΝΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 15.3
6        
6 1 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.63
2 ΜΠΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.85
3 ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     11.98
4 ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.27
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ     13.1
6        
                       
                       
                       
                       
7 1 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     10.96
2 ΤΣΙΤΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.16
3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.16
4 ΓΙΕΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     11.67
5 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 12.68
6        
8 1 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.35
2 ΒΑΡΒΑΡΗΣ ΒΛΑΣΗΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.5
3 ΚΟΥΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ     10.62
4 ΤΟΝΤΟΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.47
5 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.60
6        
9 1 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.65
2 ΒΕΙΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.05
3 ΚΟΥΡΕΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.15
4 ΑΝΤΑΝΙΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 11.63
5 ΚΟΥΚΕΙΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 11.85
6        
10 1 ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΒΙΤΟΡΙΟ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9.47
2 ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ.ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.16
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 10.38
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ     11.2
5       12.17
6        
11 1 ΚΟΤΥΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.31
2 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΑΙΔΩΝΑΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.9
3 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.18
4 ΜΑΛΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.9
5 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.67
6        
12 1 ΚΑΡΑΜΠΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  
2 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ  
3 ΚΟΤΣΩΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   Γ..Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
4        
13 1 ΔΑΡΔΑΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
2 ΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
3 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
4      

 

 

 

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΝΗΠΙΑ 50Μ 
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΡΟΥΣΣΗ ΧΑΡΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 9.7
2 ΜΑ ΡΚΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 9.75
3 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΣΗΛΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 10.3
4 ΚΑΡΔΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 10.42
5 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 11.0
6        
2 1 ΖΕΜΠΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.65
2 ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΙΟΛΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.12
3 ΚΑΨΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.73
4 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.02
5 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     10.4
6        
3 1 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΕΛΛΥ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 9.9
2 ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.9
3 ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΥ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.07
4 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 10.07
5 ΤΣΙΤΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.29
6        
4 1 ΜΑΡΚΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.04
2 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 11.25
3 ΣΙΑΦΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.7
4                     ΕΥΗ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12.18
5        
5 1 ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.5
2 ΠΑΠΑΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.5
3 ΤΖΑΝΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     11.8
4 ΤΣΙΦΤΣΗ ΦΟΙΒΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.9
5        
6 1 ΣΤΙΓΚΑ ΜΑΓΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.89
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.1
3                              ΜΑΓΔΑΛΕΙΝΗ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 14.08
4 ΚΑΡΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 14.7
5        

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΑΓΟΡΙΑ  60Μ Β-Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΚΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 11.63 1
2 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.65 2
3 ΔΕΣΙΠΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.4 3
4 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.75 4
5 ΚΟΝΤΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 12.13 5
6          
2 1 ΠΟΛΕΜΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.6 1
2 ΤΕΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.25 2
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.5 3
4 ΜΥΤΙΛΙΝΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.85 4
5 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.06 5
6          
3 1 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.06 1
2 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Γ.Σ.ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.22 2
3 ΡΕΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.6 3
4 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 11.85 4
5 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.1 5
6          
4 1 ΤΖΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.29 1
2 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.31 2
3 ΜΠΟΥΓΕΛΗΣ ΘΑΝΟΣ   Γ.Σ.ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12.5 3
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.67 4
5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.83 5
6          
5 1 ΜΑΚΡΗΜΙΧΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.43 1
2 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.4 2
3 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.65 3
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.75 4
5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΟΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.13 5
6          
6 1 ΝΤΟΓΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.75 1
2 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.9 2
3 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   Γ.Σ.ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12.3 3
4 ΚΟΥΡΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.4 4
5       13.09 5
6          
7 1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.99 1
2 ΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.03 2
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.8 3
4 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 12 4
5 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 13.03 5
6          
8 1 ΚΙΤΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.68 1
2 ΠΟΥΡΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.75 2
3 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 10.75 3
4 ΜΟΣΧΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 10.9 4
5 ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.1 5
6          
9 1 ΣΤΥΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.43 1
2 ΦΛΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     10.72 2
3 ΚΙΡΙΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.87 3
4 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.97 4
5         5
6          

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  60Μ Β-Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.55 1
2 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.26 2
3 ΛΙΑΝΓΚΟΥ ΑΝΘΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.85 3
4 ΣΠΕΝΣΕΡ ΦΩΤΕΙΝΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 12.44 4
5 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.8 5
6          
2 1 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.52 1
2 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.1 2
3 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΜΑΡΘΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.67 3
4 ΜΑΚΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.0 4
5 ΣΤΙΓΚΑ ΡΟΥΑΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.65 5
6          
3 1 ΣΩΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.67 1
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.74 2
3 ΚΑΛΥΒΑ ΙΩΑΝΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.93 3
4 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.96 4
5 ΤΣΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.05 5
6          
4 1 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.61 1
2 ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.72 2
3 ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.07 3
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.24 4
5 ΑΜΙΑΔΗ ΗΛΙΑΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.3 5
6          
5 1 ΠΑΠΔΗΜΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 12.09 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΕΛΕΝΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 2
3 ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 3
4 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.72 4
5 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 13.1 5
6          
6 1 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΙΛΕΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.35 1
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.41 2
3 ΠΙΠΙΟΥ ΜΑΡΙΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.9 3
4 ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.03 4
5 ΣΟΥΡΠΗ ΛΥΔΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.11 5
6          
7 1 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.96 1
2 ΜΑΥΡΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.1 2
3 ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.82 3
4 ΜΟΜΟΥΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡ.   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 13.73 4
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 13.9 5
6          
                         

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΑΓΟΡΙΑ  60Μ Δ-Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 9.88 1
2 ΜΠΑΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ   Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.05 2
3 ΤΖΙΛΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.19 3
4 ΑΥΓΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 10.71 4
5 ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.83 5
6          
2 1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΡΟΚΟΠΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.08 1
2 ΚΑΤΑΝΙΑΣ ΒΑΚΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.14 2
3 ΒΟΣΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.32 3
4 ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.47 4
5 ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ   Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.47 5
6          
3 1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.56 1
2 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.65 2
3 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.03 3
4 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.16 4
5 ΔΕΓΑΙΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.45 5
6          
4 1 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.04 1
2 ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.6 2
3 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.74 3
4 ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.78 4
5         5
6          

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  60Μ  Δ-Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΓΑΒΡΙΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.25 1
2 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.3 2
3 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.42 3
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.15 4
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΚΛΕΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.4 5
6          
2 1 ΖΑΡΚΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.8 1
2 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.2 2
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.35 3
4 ΣΙΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.59 4
5 ΤΣΙΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.72 5
6          
                     
3 1 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.25 1
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.0 2
3 ΓΚΙΚΣΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.95 3
4 ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.18 4
5 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12.45 5
6          
4 1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.73 1
2 ΠΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.2 2
3 ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.35 3
4 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΓΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11.59 4
5 ΖΑΙΡΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 11.72 5
6          
5 1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.34 1
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 9.9. 2
3 ΦΙΛΙΠ ΦΕΝΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.95 3
4 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.22 4
5 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 12.3 5
6          
6 1 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.06 1
2 ΖΙΑΒΡΑ ΕΜΕΛΙΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.18 2
3 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.25 3
4 ΧΑΤΟΥΠΗ ΦΕΝΙΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.55 4
5         5
6          

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΑΓΟΡΙΑ  60Μ ΣΤ- Α 
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΓΑΤΖΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.82 1
2 ΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.85 2
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.47 3
4 ΓΑΡΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.54 4
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.32 5
6          
2 1 ΚΑΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 10.32 1
2 ΤΣΙΑΦΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 10.46 2
3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.75 3
4 ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   10.86 4
5         5
6          

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  60Μ ΣΤ- Α 
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΛΟΥΖΗ ΑΝΝΑ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 8.36 1
2 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.4 2
3 ΑΝΝΥ ΑΝΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 9.2 3
4 ΒΟΖΙΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 9.63 4
5 ΤΕΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 10.05 5
6          
2 1 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΝΕΦΕΛΗ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9.94 1
2 ΔΕΛΑΚΑ ΙΣΙΔΩΡΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 10.2 2
3 ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 10.3 3
4 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΖΩΗ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.3 3
5 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 11.15 5
6          
3 1 ΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.27 1
2 ΒΥΡΙΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.27 2
3 ΞΑΝΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 10.47 3
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΡΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.55 4
5 ΓΚΙΚΑ ΔΩΡΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.7 5
6          
4 1 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 9.54 1
2 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.05 2
3 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 10.16 3
4 ΧΑΤΟΥΠΗ ΣΟΦΙΑ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.66 4
5 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.92 5
6          
5 1 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.58 1
2 ΚΑΛΙΜΟΡΟΥ ΜΥΡΤΩ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.2 2
3 ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.67 3
4 ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.87 4
5 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.93 5
6          

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΑΓΟΡΙΑ  150Μ
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 24.52 1
2 ΜΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25.06 2
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 25.36 3
4 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29.16 4
5          
2 1 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 25.27 1
2 ΔΗΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26.4 2
3 ΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 27.5 3
4 ΔΕΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 31.09 4
5          
3 1 ΓΚΟΥΣΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 22.35 1
2 ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΦΩΤΗΣ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 23.3 2
3 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 23.5 3
4 ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 24 4
5          
                       

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  150Μ
ΣΕΙΡΑ ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ.
1 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 24.85 1
2 ΖΑΡΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 28.6 2
3 ΧΑΛΙΑΤΣΑ ΔΑΝΑΗ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 28.63 3
4 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 29.33 4
5          
2 1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΝΑ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 24.51 1
2 ΓΚΑΒΑ ΜΥΤΩ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25.95 2
3 ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 26.0 3
4 ΚΑΛΛΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 27.31 4
5          
3 1 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24.0 1
2 ΤΣΩΝΗ ΙΑΩΝΝΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 24.23 2
3 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 24.97 3
4 ΛΩΛΟΥ ΑΘΗΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 26.05 4
5          
4 1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΒΙΤΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 22.42 1
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 22.65 2
3 ΖΕΜΠΗ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ   Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 22.87 3
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 26.67 4
5          
5 1 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20.88 1
2 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ   Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 21.8 2
3 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΜΕΛΙΣΣΑ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 22.9 3
4         4
5          
                       

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003-2004  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 4,3 4,3 4,2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       4,3 1  
  2 ΒΕΛΛΗ ΚΑΙΤΗ 2003 3,8 4 3,9 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       4 2  
  3 ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΙΛΕΝΑ 2003 3,7 3,6 3,3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,7 3  
  4 ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2003 3,6 3,7 Χ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,7 3  
  5 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 2,95 3 3,3 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       3,3 4  
  6 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ 2004 3,2 3,3 3,2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,3 5  
  7 ΤΖΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 3,25 3,2 3,1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,25 5  
  8 ΤΟΥΧΟΥΤΣ ΝΤΕΝΙΣΑ 2004 3,1 3,1 3 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       3,1 6  
  9 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2003 3,1 3 2,9 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,1 6  
  10 ΚΟΥΤΣΙΚΑ ΛΥΔΙΑ 2003 2,1 3 2,8 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       3 7  
  11 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2003 2,7 3 2,7 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       3 7  
  12 ΜΠΑΣΤΕΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2003 2,5 2,9 2,6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,9 8  
  13 ΜΑΜΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2003 2,9 2,6 2,75 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,9 8  
  14 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2004 2,3 2,2 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,3 9  
  15 ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 2 2 2,2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,2 10  

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005-2006  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 2005 3,45 2,48 3,55 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,55 1  
  2 ΤΣΙΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 3,3 2,45 2,6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,3 2  
  3 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 3,2 3,25 3 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       3,25 3  
  4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 2,53 2,75 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3 4  
  5 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΜΕΛΙΑ 2005 2,85 2,8 2,9 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,9 5  
  6 ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΣΙΜΗΝΑ 2005 2,7 2,9 2,3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,9 5  
  7 ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΠΑ 2005 2,75 2,87 2,9 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       2,9 5  
  8 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ 2006 2,5 2,5 2,1 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       2,5 6  
  9 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 1,8 2,2 2,45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,45 7  
  10 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ 2006 2,1 2 2,45 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       2,45 7  
  11 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2006 2,45 1,9 2,15 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,45 7  
  12 ΜΠΟΥΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 1,9 2,25 1,8 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,25 8  
  13 ΤΖΗΜΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 2,25 2,2 2 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,25 8  
  14 ΚΟΥΡΕΤΗ ΖΩΗ 2005 1,7 1,9 1,9 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       1,9 9  

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007-2008  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΣΤΡΑΒΟΧΙΛΛΕΑ ΜΑΡΙΑ 2007 2,3 2,4 2,6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,6 1  
  2 ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 2,1 2,05 2,4 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,4 2  
  3 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 2008 2,2 2,05 2,25 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,25 3  
  4 ΜΕΛΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 1,6 2,25 2,1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,25 3  
  5 ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΕΛΛΗ 2007 2 2,2 2,2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       2,2 4  
  6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008 1,8 1,64 1,75 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       1,8 5  
  7 ΤΖΟΥΒΑΛΑ ΔΑΝΑΗ   1,7 1,7 1,45 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       1,7 6  

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ 2003-2004  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 4,2 3,45 3,65 Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       4,2 1  
  2 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 3,5 3,1 3,3 Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       3,5 2  
  3 ΣΚΕΥΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003 3,3 Χ 3,15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,3 3  
  4 ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣ 2004 3 2,6 2,5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3 4  

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ 2005-2006  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2005 2,8 3,4 3,23 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       3,4 1  
  2 ΖΑΔΕΣ ΚΩΣΤΑΣ 2006 3,15 3,3 3,35 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       3,35 2  
  3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 2,73 3,2 Χ Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       3,2 3  
  4 ΓΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 3 3,05 3,1 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       3,1 4  
  5 ΘΩΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006 2,65 2,3 3,03 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       3,03 5  
  6 ΚΡΙΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 2,63 3 3 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       3 6  
  7 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 2,74 2,78 2,85 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,85 7  
  8 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2006 2,4 2,63 2,43 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ       2,63 8  

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ 2007-2008  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΖΑΔΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 2,7 2,5 2,75 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,75 1  
  2 ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2007 2,5 2,35 2,65 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,65 2  
  3 ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   2,3 2,25 2,4 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       2,4 3  
  4 ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   1,9 1,7 1,8 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       1,9 4  
  5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ   1,8 1,65 1,65 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       1,8 5  
  6 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   1,6 1,7 1,45 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       1,7 6  
                             

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  VORTEX ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003-2004  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΜΗΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 28.4 17.6 22.4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       28.4 1  
  2 ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 17 24.6 19.6 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       24.6 2  
  3 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 23.4 24 23.4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       24 3  
  4 ΚΟΥΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 22.8 20.2 21.6 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       22.8 4  
  5 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΗ 2004 16.8 19.2 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       20 5  
  6 ΞΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 18.6 17.6 14.8 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       18.6 6  
  7 ΣΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ 2004 18 14.2 16.6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       18 7  
  8 ΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 16.4 17.8 16.6 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       17.8 8  
  9 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΕΤΑ 2003 12 16.6 13.6 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       16.6 9  
  10 ΖΕΙΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2003 16.4 13.8 14.8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       16.4 10  
  11 ΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΙΚΙΚΗ 2003 12.8 14.8 16 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       16 11  
  12 ΚΑΛΥΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 11 15.8 9.6 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       15.8 12  
  13 ΚΟΥΣΤΙΟΥ ΧΑΡΑ 2003 14 15 14.8 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       15 13  
  14 ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 14 14.2 11 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       14.2 14  
  15 ΠΙΣΠΙΤΣΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2004 8.8 12 10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       12 15  

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  VORTEX ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003-2004  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΜΠΑΖΙΓΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 15 15.1 12.6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       15.1 1  
  2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΦΑΙΗ 2006 11.5 13.6 12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       13,6 2  
  3 ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 13.4 12.4 10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       13.4 3  
  4 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ 2005 10.8 9.6 12.8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       12.8 4  
  5 ΚΟΥΤΣΙΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 2006 10 11.8 11.8 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       11.8 5  
  6 ΖΕΙΤΙΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 8.6 7.6 7.8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       8.6 6  
  7 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 7.2 8.2 7.4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       8.2 7  
  8 ΤΣΑΓΓΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ 2008 6.2 3 5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       6.2 8  
  9 ΧΑΜΑΚΙΩΤΗ ΛΙΛΑ 2008 13.4 12.4 10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       5.8 9  
  10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2006 4 5.4 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       5.4 10  

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  VORTEX ΑΓΟΡΙΑ 2003-2004  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2005 33.4 32.8 32.8 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       34.8 1  
  2 ΧΥΤΗΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 15.2 15.4 25.2 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       25.2 2  
  3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΣ 2007 16.8 21.8 20.4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       21.8 3  
  4 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2005 19.6 14.8 14.6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       19.6 4  
  5 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2005 13.8 15.4 17 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       17 5  
  6 ΜΟΡΦΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 16.6 15.2 15.4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       16.6 6  
  7 ΣΑΝΤΖΗΝ ΝΙΚΟΣ 2005 15.2 13.2 16.6 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       16.6 6  
  8 ΔΕΜΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 16 14 14.8 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       16 8  
  9 ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 11 13 11.4 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       13 9  
  10 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2006 8.6 10.4 12.8 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       12.8 10  
  11 ΓΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 10.4 12 11 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       12 11  

 

 

 

ΠΙΝΑΚΙΟ  VORTEX ΑΓΟΡΙΑ 2003-2004  
   
  ΚΛΗΡ. ONOMATEΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
  ΘΕΣΗΣ ΓΕΝ. 1 2 3 ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4 5 6 ΕΠΙΔΟΣΗ  
  1 ΓΑΒΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003 24 25.4 26.4 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       26.4 1  
  2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 23.2 25.2 23 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       25.2 2  
  3 ΤΟΥΜΠΕΚΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 21.6 24.6 21.8 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ       24.6 3  
  4 ΤΟΧΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2004 24.4 23.6 15.8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       24.4 3  
  5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 21.6 20.8 20.4 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ       21.6 4  
  6 ΓΚΩΝΗΣ ΙΟΥΣΤΙΝΟΣ 2003 14.6 18.2 20.4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       20.4 5  
  7 ΔΕΔΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 18.4 11.8 14.2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.       18.4 7